22.03.2016

Бізнес-форум для переселенців
Переселенців на першому бізнес-форумі заохочували відкривати власну справу

У Києві 11 березня відбувся перший бізнес-форум для переселенців. У ньому взяли участь представники громадських та міжнародних організацій. Мета – заохотити та змотивувати переселенців відкривати власний бізнес. Також розповідали алгоритм відкриття своєї справи.

первый съезд ССПпервый съезд ССП

«Бізнес-форум для переселенців: розвиток підприємництва» був організований громадською організацією «Крим SOS». Один із організаторів Бенджамін Лонг, заступник постійного представника Офісу ініціатив перехідного періоду в Україні, сказав про цілі заходу: «Цей форум створений для того, щоб люди могли зрозуміти, побачити можливості, які вони мають, і почали приносити користь у тому суспільстві, де живуть».

Близько 150 переселенців відвідали форум і надихнулись. «Попри те, що багато хто зараз живе на копійки, варто не падати духом і розвивати підприємницький хист у людей», — переконливо говорить Михайло Мартинов, мер окупованого Вуглегірська, нині координатор проектів Співдружності соціальних підприємців. Чоловік, який сам пройшов крізь такі ж труднощі переконаний, що треба ніколи не опускати рук.

первый съезд ССПпервый съезд ССП

Зараз він  очолює кілька проектів соціального спрямування, проводить Сіті Інкубатори у різних містах України – проекти підготовки людей з підприємницькими задатками. Михайло стурбований тим, що держава знаходиться осторонь і запропонував учасникам  форуму організувати групу експертів, які б змогли підготувати та запропонувати уряду державну програму для розвитку бізнесу в Україні для переселенців.

На одноденному форумі бізнес-тренери поділилися практичним досвідом, а міжнародні організації розповіли які програми вже реалізовані. В другій частині успішні бізнесмени-переселенці поділилися своїм позитивним досвідом у підприємництві.

По закінченні форуму прийняли резолюцію, яка включила в себе три пункти:

  • співпраця між організаціями, які проводять програми підтримки внутрішньо переміщених осіб;
  • співпраця між переселенцями-бізнесменами;
  • рекомендації до розробки програм самозайнятості переселенців-бізнесменів.

Михайло Мартинов

Михайло Мартинов також підтвердив готовність Співдружності соціальних підприємців  допомагати переселенцям реалізовуватися. В майбутньому вони готові приймати на свої тренінги, зустрічі та круглі столи зацікавлених в підприємництві переселенців. Організатори Великих Самітів по містах допомагатимуть в розвитку населення і зрості підприємництва, адже, за їхніми словами, це призведе до розвитку України.Последние новости К архиву новостей

10.03.2016

28-29 апреля стартует Мастерская Лидерства и Предпринимательства!

МаЛиП — это 8-месячный курс практики и формирования предпринимательских и лидерских качеств.

22.02.2016

Сити Инкубатор — площадка, которая призвана взрастить новых общественно активных предпринимателей

За 2015 год ССП и «Всі разом!» провели 4 крупных Саммита

30.08.2015

Состоялся первый съезд «Содружества социальных предпринимателей»

Цель этого события – развить объединение бизнесменов, которые несут благие идеи с помощью своего дела.

26.06.2015

В Славянске выдадут гранты на реализацию частного бизнеса

Цель проекта – обучить горожан создавать успешные коммерческие и общественные проекты.

Яндекс.Метрика
Все права сохранены © 2021